Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

  Zpracování osobních údajů (GDPR)

  GDPR (jak zacházíme s os. údaji)

  Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

  1.       Správce osobních údajů

  Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je Zuzana Viktoriová, IČ 71104755 se sídlem Lysá nad Labem, U Vodárny 1935 (dále jen: „správce“).

  2.      Kontaktní údaje správce

  adresa: U Vodárny 1935, 289 22  Lysá nad Labem

  email: obchod@aaa-skolak.cz

  telefon: 778 080 561

  3.      Osobní údaje

  Osobními údaji se rozumí veškeré informace, které identifikují nebo mohou identifikovat konkrétní fyzickou osobu. Osobními údaji jsou zejména:

  - identifikační údaje, jako např. jméno a příjmení, IČ, DIČ, datum narození, pohlaví, přihlašovací jméno do uživatelského účtu;

  - kontaktní údaje, jako např. adresa bydliště (nebo doručovací adresa), telefonní číslo, emailová adresa;

  -  další údaje, jako např. informace získané pomocí souborů cookies, IP adresa (síťový identifikátor) včetně typu prohlížeče, zařízení a operačního systému, doby a počtu přístupů na webové rozhraní a další obdobné informace.

  4.    Účel a způsob zpracování osobních údajů

  - osobní údaje zadané při objednávce zpracováváme v souvislosti s uzavřením obchodní smlouvy dle Obchodních podmínek . Souhlasem s Obchodními podmínkami ukončujete objednávkový proces a bez tohoto souhlasu nemůžeme objednávku akceptovat a vyřídit. Tyto údaje dále zpracováváme a archivujeme dle zákonem stanovených povinností (daňových, finančních a evidenčních) a v souvislosti s Vaším právem na reklamaci;

  - Vaši e-mailovou adresu můžeme využít pro zasílání obchodních sdělení, a to pouze na základě Vámi uděleného souhlasu.  Zasílání obchodních sdělení můžete kdykoliv odmítnout;

  - Vaši e-mailovou adresu a informaci o Vámi zakoupeném zboží můžeme na základě Vašeho souhlasu využít na základě našeho oprávněného zájmu za účelem kontroly a zlepšování našich služeb a našeho zboží a zjišťování vaší spokojenosti, a to prostřednictvím služby „Ověřeno zákazníky“ společnosti Heureka Shopping s.r.o. Vaše e-mailová adresa bude předána společnosti Heureka Shopping s.r.o., a to za účelem zaslání hodnotícího dotazníku v rámci služby „Ověřeno zákazníky“. Pokud tento hodnotící dotazník vyplníte, společnost Heureka Shopping s.r.o. pro nás následně provede vyhodnocení Vaší zpětné vazby. Tento dotazník vám bude na e-mailovou adresu zaslán po uskutečnění nákupu v intervalech určených společností Heureka Shopping s.r.o. a můžete v něm hodnotit kvalitu našich služeb a produktů. Zasílání hodnotících dotazníků můžete kdykoliv odmítnout pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem;

  - souhlasíte-li s předáním osobních údajů za účelem hodnocení nákupu, přepošleme informace o objednávce spolu s Vaší e-mailovou adresou společnosti Seznam.cz, objednávali-li jste prostřednictvím cenového srovnávače  zbozi.cz. Seznam.cz (zbozi.cz) je  může použít k získání nezávislého hodnocení našich produktů a služeb.

  - osobní údaje získávané prostřednictvím souborů cookies zpracováváme na základě vašeho souhlasu (který udělujete příslušným nastavením Vašeho internetového prohlížeče). Osobní údaje získávané prostřednictvím souborů cookies využíváme zejména pro získání zpětné vazby, zlepšování našich služeb včetně analýzy chování uživatelů a marketingu;

  5.    Doba uchovávání údajů

  Správce uchovává osobní údaje

  - po dobu nezbytnou k výkonu práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem a uplatňování nároků z těchto smluvních vztahů (po dobu 15 let od ukončení smluvního vztahu);

  - po dobu, než je odvolán souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely marketingu, nejdéle 5 let, jsou-li osobní údaje zpracovávány na základě souhlasu.

  Po uplynutí doby uchovávání osobních údajů správce osobní údaje vymaže.

   

  6.    Příjemci osobních údajů (subdodavatelé správce)

  Příjemci osobních údajů jsou osoby

  - podílející se na dodání zboží / služeb / realizaci plateb na základě smlouvy (tj. Česká pošta, PPL a Zásilkovna),

  - zajišťující služby provozování e-shopu  a další služby v souvislosti s provozováním e-shopu (Heureka.cz, Zboží.cz)

  Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje do třetí země nebo mezinárodní organizaci.

   

  7.   Vaše práva

  1. Za podmínek stanovených v GDPR máte

  - právo na přístup ke svým osobním údajům dle čl. 15 GDPR;

  - právo na opravu osobních údajů dle čl. 16 GDPR, popřípadě omezení zpracování dle čl. 18 GDPR;

  - právo na výmaz osobních údajů dle čl. 17 GDPR; 

  - právo vznést námitku proti zpracování dle čl. 21 GDPR;

  - právo na přenositelnost údajů dle čl. 20 GDPR;

  - právo odvolat souhlas se zpracováním písemně nebo elektronicky na adresu nebo email správce.

  Dále máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě, že se domníváte, že bylo porušeno Vaší právo na ochranu osobních údajů.

  8. Podmínky zabezpečení osobních údajů

  Správce prohlašuje, že přijal veškerá vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů.

  Správce přijal technická opatření k zabezpečení datových úložišť a úložišť osobních údajů v listinné podobě, zejména hesla, šifrování, zálohování dat a zabezpečené uložení listinných materiálů (faktur).

  Správce prohlašuje, že k osobním údajům mají přístup pouze jím pověřené osoby.

  9. Závěrečná ustanovení

  Odesláním objednávky z internetového objednávkového formuláře potvrzujete, že jste seznámen/a s podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.

  Správce je oprávněn tyto podmínky změnit. Novou verzi podmínek ochrany osobních údajů zveřejní na svých internetových stránkách a zároveň Vám zašle novou verzi těchto podmínek na Vaši e-mailovou adresu, kterou jste správci poskytl/a.

   

  Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018.


  Souhlas s použitím souborů cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace
  Souhlasím s použitím všech souborů cookies.
  Odmítnout, využívat pouze technické cookies.

  Opravdu chcete vyprázdnit košík?