Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

  Doprava a platba

  Zboží vám můžeme dopravit těmito způsoby:

   

  Zásilkovna:

  Odesíláme prostřednictvím Zásilkovny do sítě jeich poboček po celé ČR i na Slovensko. Můžete požádat Zásilkovnutaké  o nejvýhodnější doručení na adresu. Na pobočkách Zásilkovny se zásilka objeví zpravidla následující pracovní den po podání, doručování na Slovensko je někdy o den delší, taktéž doručení na adresu (záleží na výběru kurýra).

  • cena ČR: 59,- Kč
  • cena SR: 79,- Kč
  • cena ČR nejvýhodnější doručení na adresu: 79,- Kč

   

  Kurýrní služba PPL

  Doručí zboží zpravidla následující pracovní den po odeslání. Předem Vás bude kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Pokud nebudete zastiženi na Vámi uvedené adrese, bude Vám dle dohody s kurýrem balíček doručován následující pracovní den. Zásilku si také můžete přesměrovat na ParcelShop

  •  cena: 96,-Kč

  Česká pošta

  Jednotlivé hry, které se vejdou do limitu, odesíláme i jako doporučený dopis. Doručení 1-2 pracovní dny po podání.

  • cena: 59,-Kč

  Odesíláme také Balík na poštu. Doručení 1-2 pracovní dny po podání.

  • cena 120,-Kč

  Osobní odběr

  Po domluvě v Lysé nad Labem. U Vodárny 1935.

   

  Za zboží můžete zaplatit těmito způsoby:

   

  Převodem

  Na účet číslo 161168496/2010. Údaje pro platbu Vám budou odeslány vždy s potvrzením objednávky. Po připsání částky na náš účet Vás budeme informovat a obratem zboží pošleme. Školy, školky, knihovny, neziskové organizace neplatí předem, zboží odesíláme okamžitě i s fakturou se standardní 14denní splatností. Lze domluvit i delší splatnost.

  Dobírkou

  Za zboží zaplatíte při převzetí doma, na poště, v Zásilkovně.

  Doběrečné Zásilkovna  je 30,- Kč, PPL 40,-Kč a Česká pošta 60,-Kč.

  GoPay

  Rychlý převod nebo platba kartou.

  Osobně

  Při vyzvednutí zboží můžete platit hotově i kartou, pokud jste už nezaplatili předem.

   


  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace V pořádku