Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku
  07.07.2022

  Noví Gejmlišáci

  Oranžové krabičky jazykových her Gamelish  jsou prostě srdcovka. Autorka do nich vložila svoje zkušenosti s výukou angličtiny a její žáčci nebyli vždy jen vysoce motivované děti z "dobrých" rodin. Velmi často pracovala s dětmi, které pocházely z prostředí, kde vzdělání není prioritou a které měly i bez angličtiny dost problémů naučit se cokoliv.  Tak vznikly karetní hry, povětšinou jednoduchá kvarteta, která učí děti mluvit ve větách, stírají strach z komunikace (co kdyby to bylo špatně...) a hlavně baví. 

  K třem sériím - výslovnost,  rozšiřování slovní zásoby a základní slovesné časy teď přibyla barevnější série English with a hug. Hry jsou určeny především pro práci s menšími dětmi především v rodině.

  Pro úplně nejmenší děti, které ještě nemusí umět číst, je zde hra Dou you have a pink cat? Opět je to kvarteto,  hráči střádají jednotlivá zvířátka ve čtyřech barvách.Děti se pro začátek se mohou ptát i v češtině  (Máš kočku? /Máš cat?), postupně se s pomocí rodičů dopracují k otázce Do you have a cat? Jakmile dají dohromady všechny čtyři kočičky/pejsky/krávy/kuřata/medvědy, mohou se ujistit, že znají všechny anglické názvy barev. V další variantě hry se už cíleně ptají Do you have a pink cat/ a yellow sheep/ a black horse?

  Life in the city má roztomilou vychytávku: obrázky na jednotlivých kartách čtveřic na sebe navazují a tvoří ucelenou scenérii. Hra se ale stává trochu složitější, protože hráči se musí ptát na témata jednotlivých kvartet: kids go around,  people get help, parents go work... (Do you have Parents go to work?). Získaná kvarteta pak skýtají témata pro další povídání v angličtině a o angličtině. děti se učí clé věty, nová a důležitá slovesa a také příslušné předložby. Např. Parents go to work by train/by bus/ by car/ by metro. People get help at the hospital/at the police station/ at the fire station/ from the farmacy.

  Put on your purple dress - jak název lehce napovídá, přicházejí do hry frázová slovesa put on, slip on, tie on, tug on, take off v kombinaci s oděvními částmi a barvami. (Put on your yellow/purple/orange/brown dress...) Tady si možná rozšíří slovní zásobu i dospělí. 

  Souhlas s použitím souborů cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace
  Souhlasím s použitím všech souborů cookies.
  Odmítnout, využívat pouze technické cookies.

  Opravdu chcete vyprázdnit košík?