Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Nejnakupovanější

Důležité informace

VÁNOČNÍ DOPRAVA:

ZÁSILKY ODESLANÉ 17.12. URČITĚ DO VÁNOC DORAZÍ, POZDĚJI NEMŮŽEME GARANTOVAT.

 

AKCE PRO ÚTULEK TLAPKY MOCHOV:

30 KČ Z KAŽDÉ PRODANÉ PLYŠOVÉ KOČKY

NA ÚČET TLAPEK !

 

 

 

Naučné hry

Naučné hry jsou hry explicitně navrženy k výukovým účelům, mají pomoci dětem dozvědět se více o některých předmětech, posílit rozvoj, pochopit historické události či kultury nebo pomocí hry zlepšit jejich dovednosti. Pedagogové i rodiče si uvědomují dětskou potřebu a výhody hraní si. Tento vzdělávací směr se stal hlavním proudem v moderní pedagogice. Naučné hry jsou interaktivní, učí nás, dávají cíle, pravidla, učí interakci a řešit problémy.

Hry jsou odjakživa používány jako prostředek vzdělávání. Tím nemyslíme  pouze naučné hry, ale i klasické prastaré hry jako šachy, čínské Go a další. Dobře navržené naučné hry, které motivují dítě, jsou tím, co z nich dělá ideální prostředí k učení. Úspěšné hry založené na učení a výběru akcí umožňují hráčům , aby se chyby prostřednictvím experimentování projevily v bezrizikovém prostředí. Naučné hry podporují aktivní učení, interakci mezi několika dětmi, podporují týmovou práci , a také poskytují prostředí, které umožňuje zvýšení dovedností. Naučné hry poskytují všestrannost pro více než jeden styl učení a také mohou mít vliv na kognitivní a psychomotorické schopnosti. Zatímco učení prostřednictvím her může být velmi efektivní - dítě se na rozdíl od klasického učení nerozptyluje.

Naučné hry v našem eshopu

Naučné hry v našem eshopu jsou zaměřeny na klasické hračky. Nehledejte tedy u nás videohry či jiné elektronické výrobky. Naše naučné hry jsou z kvalitního materiálu, některé jsou dřevěné, papírové resp. kartonové. Kartičky mají obvykle speciální povrchovou úpravu, aby něco vydržely, a plastové díly např. stavebnic jsou také z vyšších kvalitativních pater. V našem eshopu nenaleznete také „válečné“ hry určené ke zničení protivníka, ale jde o „pozitivní“ naučné hry. S našimi hrami mají děti radost ze hry a radost z poznávání.

Náš eshop pro naučné hry je již několik let na trhu a s dobrými hodnoceními na různých hodnotících serverech. Snažíme se vyjít vstříc Vašim požadavkům a reagujeme na Vaše případné dotazy ohledně určení různých her. Proto neváhejte a kontaktujte nás.

Vyhledávání

Akční nabídka

Počet položek

449
položek
449
skladem

Datum poslední aktualizace

11.12.2018 22:09

  

Adresa: U Vodárny 1935, 289 22  Lysá nad Labem


IČO: 71104755
DIČ: CZ6154152169

tel.: +420 778 080 561
email: obchod@aaa-skolak.cz
 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop