Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Nejnakupovanější

Důležité informace

VÁNOČNÍ DOPRAVA:

ZÁSILKY ODESLANÉ 17.12. URČITĚ DO VÁNOC DORAZÍ, POZDĚJI NEMŮŽEME GARANTOVAT.

 

AKCE PRO ÚTULEK TLAPKY MOCHOV:

30 KČ Z KAŽDÉ PRODANÉ PLYŠOVÉ KOČKY

NA ÚČET TLAPEK !

 

 

 

Hry pro školáky

Hry pro školáky mají zábavnou formou zpřístupnit dětem často nudné a nezáživné učivo, a to buď hrou doma s rodiči i bez či ve škole. Samozřejmě, že nejdůležitější je věnovat dětem svůj čas, což v současné době bývá problémem. Není nutné kupovat drahé elektronické hry či tablety, stejný či lepší smysl má pobyt dětí např. v přírodě, která zdarma umožňuje procítit učivo všemi smysly - pocitovým prožitkem, pohybem, prostřednictvím výtvarných, hudebních i dramatických okamžiků. Děti si hrají , baví se a přitom se učí. Nebo využití klasických her (hraček), které naleznete v našem eshopu v několika kategoricíh (hry pro školáky).

V souvislosti s realizací nových školních vzdělávacích programů a prostřednictvím změn v prioritách dětí a společnosti se změnil tradiční způsoby výuky. Větší důraz je kladen na pojmy jako hry pro školáky, nedrilování se předmětů, ale spíše interaktivní výuka s důrazem na aktivitu. Alespoň z nějaké části by učení mělo být zábavou včetně zapojení moderních i tradičních vzdělávacích her. Hry pro školáky mohou mít formu např. výuky přírodovědných předmětů na základních školách. Je možné, nabídnout způsoby, jak zahrnout a jak je používat k motivaci učit se.

Hry pro školáky ve výuce

Pokud se používají hry pro školáky, učitel využívá motivaci žáků, která je velmi důležitým prvkem učení .  Učitel motivuje žáky podle toho, co jsou pro konkrétní studenty ve třídě a efektivní . Nezbytnou součástí hry pro školáky ve výuce je smysluplné zavedení a samozřejmě hodnocení  výsledků. Tyto fáze mohou významně ovlivnit zážitek dětí ze hry .

Hry doprovázení člověka snad po celou dobu jeho historie. Až v poslední době se hry pro školáky objevují i v tak konzervativním prostředí, jako je české školství. Hra je činnost, která přináší uspokojení sama o sobě (motivace) . Hraní lze pozorovat nejen u dětí i mladých zvířat , ale také u dospělých lidí (i zvířat). Hry mají tedy instinktivní základ, je to vrozená , a tedy i instiktivní činnost . Hry pro školáky přinášejí pocity radosti a uspokojení , posilují sociální vztahy a mají  výchovný charakter. V našem eshopu nabízíme jak tradiční, tak i moderní hry pro školáky, s jejichž výběrem Vám rádi poradíme.

Vyhledávání

Akční nabídka

Počet položek

449
položek
449
skladem

Datum poslední aktualizace

11.12.2018 22:09

  

Adresa: U Vodárny 1935, 289 22  Lysá nad Labem


IČO: 71104755
DIČ: CZ6154152169

tel.: +420 778 080 561
email: obchod@aaa-skolak.cz
 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop