Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Vyhledávání
Přihlášení
Nahoru

Nejnakupovanější

Důležité informace

VÁNOČNÍ DOPRAVA:

ZÁSILKY ODESLANÉ 17.12. URČITĚ DO VÁNOC DORAZÍ, POZDĚJI NEMŮŽEME GARANTOVAT.

 

AKCE PRO ÚTULEK TLAPKY MOCHOV:

30 KČ Z KAŽDÉ PRODANÉ PLYŠOVÉ KOČKY

NA ÚČET TLAPEK !

 

 

 

Hry pro předškoláky

Mezi vhodné dárky pro děti patří vzdělávací hry pro předškoláky. Tyto hry jsou více než hry, jejich účelem je kromě zábavy i rozvoj smyslových, intelektuálních i motorických schopností dětí. Volba hry pro předškoláky závisí především na věku dítěte a dále na tom, zda má být hra verbální, matematické nebo fyzikální povahy .

Každý rodič asi není expertem na hry pro předškoláky, větší orientaci mají např. učitelé mateřských školek, zaměstnanci rodinných center a vedoucí zájmových skupin. S určením či výběrem vhodné hry pro předškoláky však můžeme pomoci i my.

Vědomosti a dovednosti „zapsané“ do dětské mysli formou hry jsou pevnější, než je tomu při použití "klasického" drilovacího způsobu učení pouček. Hry pro předškoláky mohou být určeny pro jednotlivce i pro více dětí (či pro děti a rodiče). Správná hra by měla fungovat jako víceméně vyrovnaná - aktivita by měla být vyrovnána pro všechny účastníky hry. Hry by neměly být „nastaveny“ ani tak, že pokaždé vyhraje to samé dítě, je dobré rozděli děti např. do skupin, aby hry pro předškoláky byly vyrovnané a šanci měl vyhrát i jiný tým.

Hry pro předškoláky jako zábava i učení

Hry pro předškoláky představují především příjemnou a užitečnou zábavu s dětmi. Jsou zaměřeny na rozvoj především fantazie, vnímání a vyjadřovacích schopností. Zároveň je třeba si dávat pozor na různé „moderní“ hračky, které jsou nabízeny na trhu a jejichž přidaná hodnota k vědomostem či dovednostem dítěte je nulová. Ve své podstatě definici vzdělávací hry splňuje každá dětská hračka, pokud z ní rodiče nebo učitelé onu vzdělávací hodnotu dokáží dostat.

V našem eshopu velmi dbáme na didaktickou hodnotu -  řada her je pomocí pro rodiče a pedagogy, některé jsou dobrými pomůckami pro prevenci i zvládání poruch učení jako je hyperaktivita atd. Rádi Vám poradíme s výběrem dobré pomůcky nebo hry pro předškoláky, proto nás kontaktujte s jakýmkoliv dotazem.

Vyhledávání

Akční nabídka

Počet položek

449
položek
449
skladem

Datum poslední aktualizace

11.12.2018 22:09

  

Adresa: U Vodárny 1935, 289 22  Lysá nad Labem


IČO: 71104755
DIČ: CZ6154152169

tel.: +420 778 080 561
email: obchod@aaa-skolak.cz
 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop